Lenovo Smartcard II | Keyboard | Wired | Estonian | Black | USB-A | Plunger type switch
- TootjadLenovo
- Mudel: 4Y41R64720
- Saadavus: 3
-
72€
Lenovo Smartcard II | Keyboard | Wired | Estonian | Black | USB-A | Plunger type switch
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 476.00 mm |
| Gross height (mm) | 36.00 mm |
| Gross weight | 1.08 kg |
| Gross width (mm) | 206.00 mm |
| Hiir kaasa arvatud | No |
| Kaabli maksimaalne pikkus | 2 m |
| Klaviatuuri paigutus | Estonian |
| Lüliti tüüp | Plunger type switch |
| Net weight | 0.82 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 245 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Pistmiku tüüp | USB-A |
| Plastic (No PET) | 64.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product name | Smartcard II |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Keyboard |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo smartcard ii keyboard wired estonian black usb-a plunger type switch, 4y41r64720, lenovo, klaviatuurid





